Namenlijst

Onderstaande namenlijst is overgenomen van de lijst van dhr. Rienk Tamminga, destijds gemeentesecretaris in Baflo.

volgnr.naamvoorzetselvoornaamgeboortedatum geboorteplaatswoonplaatsovl.datum
1AaldersJelle17-6-1917OnstweddeHuizum
2AdemaRomke16-4-1919KollumerzwaagBritsum
3AltenaGerhard21-7-1922HilversumHilversum
4AndriesmaOtto17-4-1923BolswardBolsward
5BalkeJohan11-2-1922WinterswijkOverveen
6BloembergenPieter14-11-1922L. Vrouwenpar.L. Vrouwenpar.
7BoersmaKlaas3-8-1918BolswardBolsward
8BosHarm29-3-1921VeendamVeendam
9BosHendrik1-1-1898OudebildtzijlOudebildtzijl
10BoumaJohannes7-12-1925HarlingenHarlingen
11BrikHenri5-7-1925AmsterdamAmsterdam
12BrouwerHilbrand18-9-1923ArumArum
13BuremaSymen11-3-1924RyperkerkBlija
14BusemanAbraham7-9-1907OnstweddeNieuwe-Pekela
15DuipmansKornelis10-3-1922DantumawoudeDantumawoude
16DijkhuisEngelbert8-4-1912WarnsOldemarkt
17ExtervanJan13-10-1915AmsterdamAmsterdam
18FlobbePier7-7-1923HinsumLeeuwarden
19FrikkenGeert10-3-1912BellingwoldeNoordbroek
20GeldervanArie12-6-1917VelsenAerdenhout
21GlashouwerFeike24-9-1902HindeloopenHindeloopen
22HaanstraJan8-6-1915MeppelLimmen
23HeiteHendrik2-12-1924WanneperveenWanneperveen
24HeeremaPieter17-9-1909PeinsWitmarsum
25HiemstraEeltje10-11-1924JellumLeeuwarden24-3-1945
26HilberdinkDirk12-3-1920GroningenGroningen
27HoekstraPeter25-6-1926LeeuwardenLeeuwarden
28HuizengaMinne22-7-1908HarlingenArum
29JannesPieter19-1-1925EierlandEierland (Texel)
30JepkemaGeorge23-3-1916LeeuwardenHarlingen
31JonkerFolkert16-4-1919Nieuwe-PekelaVeendam
32KaperKlaas14-10-1909StedumGroningen
33KeizerGerben14-12-1909DokkumHuisum
34KoningPieter21-5-1923JoureTerherne28-3-1945
35KoopalJakobus21-1-1913LeeuwardenLeeuwarden
36KootenvanGerhard19-7-1915LeeuwardenLeeuwarden
37Laanvan derHendrik6-1-1925BolswardBolsward
38LandmanDirk28-4-1900NoordwoldeNoordwolde
39LangedeJan12-11-1922SteenwijkerwoldSteenwijkerwold
40LangedeJohan24-10-1926SteenwijkerwoldSteenwijkerwold
41LangedeKlaas1-3-1920SteenwijkerwoldSteenwijkerwold
42LingemanJacob18-2-1919SchagenLeeuwarden
43LokMarinus8-7-1923SteenwijkerwoldSteenwijkerwold
44LokKlaas22-3-1920SteenwijkerwoldSteenwijkerwold
45LontZweitze20-6-1923BerlikumBerlikum
46MeerdeHendrik12-3-1906BoelenslaanLeeuwarden
47MeinsmaJan9-11-1919NesNes
48MeyerRoel4-11-1905BaarderadeelAkkrum
49MuisLambert27-8-1905SteenwijkerwoldSteenwijkerwold
50MulderJannes13-2-1923AssenLeeuwarden
51NettenvanKlaas31-5-1922RauwerderhemNijmegen
52OrdenvanEverard1-7-1925RotterdamRotterdam
53OttemaHotse5-7-1917L. Vrouwenpar.Harlingen
54Paverdvan denCharles6-3-1925AmsterdamAmsterdam
55PlantingaWillem23-4-1926TwijzelerheideTwijzelerheide
56Ploegvan derPieter14-8-1924WouterswoudeWouterswoude
57PostmaPiet23-4-1903AkkrumAkkrum
58PostmaTjidsg.14-4-1922AugustinusgaKooten
59PraamsmaTjerk11-11-1901BolswardLeeuwarden
60ProseeSipke6-11-1925HarlingenHarlingen
61ReenWiebe16-3-1926SneekLeeuwarden
62RiemersmaJelle21-12-1926FranekerBeetgum
63SietsmaWieger22-6-1922HoogezandHoogezand
64SjoerdsHendrik17-4-1923EmmenHindeloopen
65SmedingaPeter18-12-1921SmildeSmilde
66SmitsJentje17-1-1923SondelFeuvorde?
67SnelHendrik14-8-1921LeidendorpLeidendorp
68SnipPopke N.5-3-1926AmersfoortAmsterdam
69StavorinusGerben26-3-1921LeeuwardenLeeuwarden
70SteenisvanLouis9-3-1911UtrechtGroningen
71SwartGeorg Leo28-06-1896LeeuwardenLeeuwarden
72SwartHenderik26-6-1924BedumNoordwolde
73TammingaRienk8-11-1920BaarderadeelBaflo
74ThomasHilbert27-10-1923OldemarktOldemarkt
75TimmermanAlbertus29-7-1897SteenwijkerwoldSteenwijkerwold
76TravailleTeye10-8-1924TzummarumTzummarum
77UdingaHendrik29-5-1923MeppelAmsterdam
78UlteeWillem4-6-1917WilnisDen Burg
79Veenvan derHendrik24-12-1908NoordbroekNoordbroek
80Veenvan derSietse15-9-1925ZwaagwesteindeZwaagwesteinde
81Venvan derGeert27-2-1916LeeuwardenLeeuwarden
82Veervan derBouwe30-11-1908RiedLeeuwarden
83VisserWillem2-11-1923BolswardBolsward
84VlietvanRitske17-1-1924LeeuwardenLeeuwarden
85WiegmanHans15-11-1911LoppersumGroningen
86WillemsHerman15-3-1901HellendoornOldemarkt
87WoldijkGiretinus26-11-1924NoordwoldeNoordwolde
88WijbengaJohannes17-2-1923DronrijpStiens
89ZandbergenJoost19-11-1922SteenwijkerwoldSteenwijkerwold
90ZandbergenWillem5-11-1919SteenwijkerwoldSteenwijkerwold
91ZoodsmaJacob14-12-1926AugustinusgaAugustinusga
92ZoodsmaSipke7-11-1921KorwerdAugustinusga
93ZijlstraJan1-2-1893DokkumHuisum
94VriesdeAnne3-9-1913AkkerwoudeHolwerd16-3-1945
95PinksterHarm10-7-1923Oude PekelaOude Pekela
Navolgende personen zijn gevlucht:
96SchuringBerend19-7-1922WinschotenWinschoten
97ZwijgmanJan10-11-1923BeertaFinsterwolde
98MulderAlbert30-1-1924BellingwoldeAmsterdam
99MeroniOtto16-2-1927AmsterdamAmsterdam
100BalPhilippus27-1-1926ScheveningenDen Haag
101PluggeHendrik20-7-1924s Gravenhages Gravenhage
102Walvan derDirk4-12-1925BergumBergum
103WesselsEvert30-1-1925UtrechtTwijzelerheide
104WijstraHerman24-11-1924TwijzelerheideTwijzelerheide
105LucassenJan26-10-1913RotterdamAmsterdam
106Van WeertLudovickes Norbert13-1-1921EindhovenJoure
107TraasAntoni Willem1-8-1925AmsterdamAmsterdam
108MarinusJilke22-11-1924DoezumDoezum